Better get juiced to us in Magnolia Park!

11 maja br. odbędzie się otwarcie drugiego lokalu Frankie’s we Wrocławiu. Nowy juice bar zlokalizowany będzie na parterze centrum handlowego Magnolia Park we Wrocławiu.

Frankie’s to pierwszy w Polsce juice bar, który wyróżniają niebanalne połączenia smakowe, przygotowywane ze świeżych warzyw i owoców. W menu znaleźć można tak zaskakujące mieszanki, jak na przykład Green Sky (szpinak, ananas i jabłko), czy Hangover (mięta, pomarańcza, sok z kwiatu czarnego bzu). Napoje dostępne są w trzech rozmiarach – małym (9,5 zł), średnim (11 zł) i dużym (12,5 zł), z możliwością wzięcia na wynos. Dodatkowo w menu znajdują się sałatki i kanapki. Minimalizm wnętrza podkreślają kosze wypełnione owocami oraz drewniane litery, tworzące napis SOK.

Otwarcie drugiego we Wrocławiu lokalu Frankie’s odbędzie się 11 maja br. o godzinie 9:00. Rozpocznie się na Wita Stwosza 57, gdzie zorganizowany zostanie Wrocławski Piknik Rowerowy. Uczestnicy rajdu zostaną wyposażeni w owocowe gadżety od Frankie’s, a następnie wszyscy razem ruszą na piknik do Magnolia Park, gdzie czekać na nich będą liczne atrakcje towarzyszące otwarciu.

Na miejscu czekać będą liczne niespodzianki. Od pierwszych godzin wszyscy chętni będą mogli zmierzyć swoje siły w turnieju gier Atari. Pasjonaci tej oldschoolowej gry z rozrzewnieniem będą mieli okazję przypomnieć sobie czasy, gdy pokonywali kolejne poziomy kultowego Super Mario Bros, czy Tank.

Dla Klientów przygotowano również 25% zniżki na wszystkie soki w menu. Natomiast ci, którzy soków od Frankie’s jeszcze nie znają, będą mogli spróbować dowolnego napoju z karty za darmo.

Serdecznie zapraszamy!

Frankie’s (Magnolia Park, parter)
poniedziałek – niedziela: 09:00 – 21:00
www.frankies.pl