Frankie's z aplikacją JUSTTAG - Przenieś swoje karty do telefonu, zbieraj pieczątki i prezenty!

JusttagOd dziś we Frankie’s możesz zbierać stemple w Twoim telefonie. Skanujesz kod QR i dostajesz wirtualną pieczątkę. Po zebraniu odpowiedniej liczby pieczątek, dostajesz nagrodę!

Jak to działa?
Korzystając z aplikacji JUSTTAG masz do dyspozycji elektroniczną wersję tradycyjnych kart stemplowych dostępnych do tej pory w naszym lokalu. By otrzymać pieczątkę należy zainstalować aplikację JUSTTAG na telefonie komórkowym lub tablecie (aplikacja dostępna jest na smartfony z systemem operacyjnym Android, iOS, Windows Phone) i zarejestrować się. By otrzymać pieczątkę, wystarczy okazać elektroniczną kartę stemplową kasjerowi i włączyć skaner (ikona aparatu). Kasjer okazuje kod QR, który należy zeskanować i stempel jest automatycznie dodany na karcie.

Pieczątki przyznajemy za sok i shake dowolnej wielkości. Po zebraniu 9 pieczątek, otrzymujesz prawo do dodatkowego bonusa. Wystarczy, że pokażesz kasjerowi zebrany komplet pieczątek na swojej elektronicznej karcie i zeskanujesz kod dezaktywujący. Wówczas na Twoim telefonie ukazuje się kod odbioru nagrody! Możesz rozpocząć zabawę od nowa.

W aplikacji czekają na Ciebie liczne niespodzianki, bonusy, zniżki i kupony, które będziesz mógł pobierać za pomocą specjalnych kodów. Tylko użytkownicy aplikacji będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnych ofert promocyjnych.

Better get juiced to us!

→ TUTAJ POBIERZ INSTRUKCJĘ DO APLIKACJI ←